wtorek, 10 września 2013

Weekend pełen atrakcji

Nadchodzący weekend 13 - 15 września jest tak naładowany atrakcjami, że testować będę musiała zdolność bilokacji! Nie macie jeszcze na niego planów? 

Po pierwsze - Lucky 13 Friday - Zlot Vespa Club Polska w Warce. Wydarzenie znajdziecie tutaj


Od jakiegoś czasu, jak pewnie zauważyliście, mam fioła na punkcie Vesp. 

Nadal nie stałam się właścicielką żadnej, ale całkiem nieźle już wiem czego szukam więc to tylko kwestia czasu. Brak własnego pojazdu jednak nie zniechęci mnie przecież do udziału w zlocie! Poznałam masę pozytywnych osób należących do VCP, a to będzie doskonała okazja by poszerzyć znajomości, pooglądać jak zmagają się w konkursach na swoich dwóch kołach, by wziąć udział w paradzie (liczę na to, że ktoś weźmie mnie jako plecak :) ). Nie samymi Vespami jednak człowiek żyje. W piątek odbędzie się koncert zespołu Dogbite oraz premiera ich najnowszego teledysku, w którym miałam przyjemność wystąpić. Jako jedna z wielu ale liczę, że gdzieś tam mignę. :)


Po drugie - Operacja Krawat czyli zlot miłośników radzieckiej motoryzacji. Wydarzenie znajdziecie tutaj


Wszystko dziać się będzie w Czersku. Na miejscu zobaczyć będzie można masę radzieckich motocykli i pewnie też trochę samochodów, zabytkowych albo wojskowych. W planach oczywiście ostra jazda po poligonie, wycieczka, hm, krajoznawcza, konkursy, a w sobotę koncert. To chyba jedyna okazja by zobaczyć w jednym miejscu tyle radzieckiego sprzętu. No i cóż, będą też ich właściciele, co zapewne zrobi też niezapomniane wrażenie. :-D Zamierzam dotrzeć tam w sobotę, chociaż na chwilę.

Po trzecie - Burleskowa Scena Urodzinowa. Wydarzenie znajdziecie tutaj

Będzie to pierwsze w Polsce wydarzenie burleskowe tej rangi. Betty Q organizowała scenę otwartą już dwukrotnie, ale po raz pierwszy w Polsce wystąpią gwiazdy z zagranicy. I to jakie!
Performerki z zagranicy:

Marianne Cheesecake TORONTO/LONDYN

Miss Diamond (Blackbird Burlesque) SZTOKHOLM
Lady Francescca SZTOKHOLM
Greta Qamar BERLIN
Hurricane Irina BERLIN

Performerki z Polski:

Juicy Jane (Betty Q & Crew)

Coco De Chocolat (Betty Q & Crew)
Misty A (Betty Q & Crew)
QT (Betty Q & Crew)
Red Juliette WARSZAWA
Kafri Cocktail WROCŁAW
Lola DeVille KALISZ
Lola Noir WARSZAWA
Dirty Lilly WARSZAWA
BonBon LaKritz WARSZAWA
Santa Evita WARSZAWA


Gospodynią wieczoru będzie oczywiście sama Betty Q, a oprawą muzyczną zajmą się DJ Damon Zurawski SZTOKHOLM oraz DJ St Michal WARSZAWA/LONDYN.

Bilety dawno się już wyprzedały, ale na szczęście jest już pomysł na następną edycję w październiku.

Po czwarte - West Coast Swing Party vol. II w No to hop. Wydarzenie znajdziecie tutajWest Cost Swing to taniec, który zaczyna robić się popularny i u nas. Może jeszcze nie tak jak inne tańce swingowe, ale to oznacza tylko tyle, że należy łapać okazję by się z nim zapoznać! Wstęp na imprezę jest wolny, a w planach jest bezpłatna, 45-minutowa lekcja tańca prowadzona przez Anię i Piotra Makowieckich. To doskonała okazja, by zobaczyć czy się Wam podoba. No i dodatkowy plus - nie ważne czy przyjdziecie w parach czy w pojedynkę, zawsze znajdzie się ktoś inny, kto przyszedł na lekcję sam. :)

Ja już wybrałam jak zorganizuję sobie czas w ten weekend. A wy? ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz