czwartek, 10 października 2013

Zapraszam na Warsaw Swing Battle

Już w najbliższą sobotę, 12 października, w No to hop, odbędzie się taneczna bitwa inna niż wszystkie. Dotychczas dwukrotnie zapraszałam Was na bitwy będące w zasadzie treningiem przed tą właśnie, coroczną bitwą ostateczną. Ale może od początku.


W sobotę, 12 października, od godz. 16.00, odbywać się będzie Warsaw Swing Dances Festival 2013

Jest to trzecia edycja turnieju tańca Boogie Woogie, w której wezmą udział tancerze z Polski oraz z Austrii. Cały turniej rozegrany zostanie w sąsiadującej z No to hop Czarnej Perle, a skończy się około godz. 19.45. Będzie to klasyczny turniej taneczny.


O godz. 20.00 przeniesiemy się do No to hop na drugą część atrakcji, tę, dla mnie, istotniejszą. Wystartuje wtedy Warsaw Swing Battle czyli taneczna bitwa w swingowych rytmach. Część z Was była na wcześniejszych tegorocznych bitwach, ale ta będzie zupełnie inna. Wcześniej konkurowały ze sobą zespoły, nie było konkretnych wygranych. Teraz rywalizować będą pary, które przejść będą musiały przez kolejne etapy rywalizacji, a zwycięzca będzie tylko jeden (no, dwoje, znaczy się para).


Zobaczyć jak to wyglądało w zeszłym roku możecie tutaj.

Będzie niezmiernie widowiskowo, a to też dlatego, że w przeciwieństwie do wcześniej odbywającego się turnieju, w którym oceniany jest sam taniec, tj. technika, postawa itd. tutaj ważne będzie show! Wygra ta para, która zdaniem jurorów tańczyć będzie najciekawiej, najzabawniej, najładniej, najbardziej efektownie. W składzie jury znajdą się: Cezary Olszewski – tancerz i choreograf, zwycięzca jednej z edycji Tańca z Gwiazdami (partner Magdaleny Walach),


Izabela Kapiasova – aktorka grająca m.in. w Przepisie na życie, Juicy Jane – performerka burleski, członkini Betty Q & Crew,


DJ Kuczijo – doskonale znany Wam DJ oraz... 

ja! Tak, tak moi drodzy, będę jurorem. Sama byłam zaskoczona propozycją, zapewniono mnie jednak, że absolutnie nie jest ona przypadkowa. Tak więc będę. Ciekawa jestem bardzo czy zgodzicie się z moimi wyborami.


DJ Kuczijo będzie grał nam cały wieczór, to przy jego muzyce będziemy się bawić. Juicy Jane wystąpi w pewnym momencie z jednym ze swoich show, a po samej bitwie, bawić się będziemy wspólnie, do upadłego.


Zapraszam Was bardzo serdecznie. I jeszcze raz: 

12 października, sobota
turniej: godz.16.00, Czarna Perła
bitwa: godz. 20.00, No to hop, 
oba kluby ul. Kolejowa 8/10, Warszawa
Wstęp: 10 zł

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz